Alışveriş Çılgınlığı

Dünyada genel olarak tüm bayanlar alışveriş yapmaktan oldukça zevk alırlar ve o esnada her şeyi unuturlar. Öyle ki bu boyut sadece 1 günde yapılan alış veriş değerini 9 milyar dolara çıkarmış. Ticaretin zirvesi ABD bu sayede dünyanın her yerinden çok sayıda alışveriş severler misafir etmekte.

 Hem Ucuz Hem Kaliteli Markalar

Amerika Birleşik Devletleri’nde binlerce büyük marka sunduğu büyük indirimlerle alışveriş sevenlerini kendine çekiyor. Fakat herkesin bu ülkeye gitme şansı olmayabilir. Bu bağlamda amerikadaniste.com sitesine 15 dolar karşılığında üye olarak indirim fırsatlarından internet vasıtası ile Türkiye’den binlerce kişi yararlandı. Bu sene 28 Kasım tarihinde gerçekleşecek  olan Kara Cuma günlerinde uygulanan büyük markaların % 90 a varan indirimleri sayesinde alışveriş tutkunları şimdiden heyecanla beklemekte. 2000 dolar değerinde bir abiye elbise Kara Cuma gününde 500 dolara düşebiliyor.

Alışveriş Çılgınlığı
Alışveriş Çılgınlığı

Alışveriş tutkusunun oldukça yüksek olduğu bayanlar genel olarak hem uygun fiyatlar hem de marka yani kaliteli ürünler satın almayı tercih etmekteler. Bu da

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir