APK Dosyalarını Yönetmek İçin Kullanılan Yöntemler

Teknolojinin gelişmesi ile en güvenilir işlemleri yapabilmek ve APK dosyalarını yönetmek için kullanılan 3 yöntem bulunmaktadır.

APK dosyalarını yönetebilmek için kullanılan 3 yöntem sayesinde çok daha rahat bir şekilde işlem uygulanabilecektir. Genel olarak pek çok kullanıcı APK dosyalarını düzenlerken Google Play uygulamasına güven duymadıkları adına kullanıcıların uygulayabileceği bir takım yöntemler bulunmaktadır. Bazı uygulamaların sunduğu opsiyonlar ile APK dosyalarını yönetmek adına büyük avantajlar sağlanmaktadır.

21

AppWererabbit Backup

Temel kullanıcıların dışında profesyonel olarak kullanan kişiler için AppWererabbit Backup uygulaması APK dosyalarının yönetilmesi bakımından pek çok fonksiyonu kullanıma sunmaktadır. kolay kullanıma sahip olmasının yanı sıra çok sayıda opsiyon ile ortalamanın daha üstünde bir performans uygulama olmaktadır. Geniş kapsamlı olan opsiyonları ile çok fazla talep gören uygulama Türkçe dil desteği sağlamaktadır.

APK File Manager

Windows üzerinden APK dosyalarını yönetmek için APK File Manager uygulaması performansı son derece yüksek olan bir programdır. Bilgisayarda farklı yerlerde bulunan uygulamaların tam olarak bir klasör üzerinde toplayarak işler çok daha kolay olmaktadır. bu program ile birden daha fazla indirilen uygulamaların otomatik olarak bir tanesini silinmesini sağlamak mümkün olmaktadır. APK File Manager programı açtıktan sonra yükle seçeneğine basarak belirlenen hedef klasörlerde tarama yaptırmak mümkün olmaktadır. Düzen yapıldıktan sonra Go tuşuna basılmalı ve program Windows işletim sistemi üzerinden android uygulamaları yönetmek isteyen kişilere kullanışlı ve hızlı bir dosya düzenleyicisi olarak yardımcı olmaktadır.

App Backup ve Restore

App Backup ve Restore uygulaması diğer uygulamalar kadar etkili olmasa bile sade ve basit kullanımı bulunmaktadır. Bu uygulama yedekleme ve onarma işlemleri adına çok daha elverişli olmaktadır. App Backup ve Restore uygulamasının bazı dezavantajları olsa bile aynı anda birden daha fazla APK dosyasınız telefonda yer alan uygulamaları göndermek mümkün olmaktadır. Bu sayede yapmak istenen aktarma işlemleri kısa sürede tamamlanarak kurulum dosyalarını güven içinde tutmak için çok daha uygun olmaktadır. APK dosyalarını yönetme işlemleri ile en doğru şekilde ve güven içinde dosyaları yönetmek mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir