Aşk ve Komedi “İlişki Durumu Karışık”

Show tv ekranlarında başlayan komedi ve aşk ikilisi seyircilerine tutkulu anlar yaşatıyor. Başrollerini Berk Oktay, Seren Şirince, Eda Ece, Pamir Pekin ve Özlem Öçalmaz’ın oynadığı “İlişki Durumu Karışık” aşk dolu bir hikayeyle seyircilerini ekrana bağlıyor.

İlişki Durumu Karışık
İlişki Durumu Karışık

Dizinin Konusu

Hikayede ünlü dizi oyuncu Berk Oktay Can isimli bir iş adamını oynamaktadır. Yıllardır Elif’i (Eda Ece) seven can aslında dizinin başından beri bir çıkmazdadır. Elif ise yıllardır Murat’a( Pamir Pekin) aşıktır. Can’ın aşkına karşılık vermeyen Elif de Can kadar bir aşk çıkmazına girer. Murat ise Elif’i kız kardeşi gibi sever. Çocukluklarından beri birbirlerini seven bu üçlü aşk çıkmazıyla beraber hayatlarına devam ederler.

Durum böyle devam ederken hayatlarına bir gün Ayşegül( Seren Şirince) adında bir kız girer. Ayşegül karakter olarak sıcakkanlı, sevimli ve neşeli bir kızdır. Can Ayşegül’e tutulmaya başladıktan sonra işler yavaş yavaş değişmeye başlar. Can’ın ailesi özellikle annesi ise Ayşegül’e karşı ön yargılı davranmaktadır. Can ilerleyen bölümlerde Elif’le Ayşegül arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir