Asya Stili Dekorasyon

Çin kültürüyle beslenen ve sadeliği, dinginliği yansıtan asya stili dekorasyon aksesuardan duvar rengine kadar egzotik bir dekorasyon tercihidir. Çin efsanelerinde yer alan figürler, ejderhalar aksesuar seçimi olarak oldukça belirleyicidir ve asya havasını büyük ölçüde yansıtan ayrıntılardandır.

Asya Stili İle Egzotik Bir Hava Yaratın

Perde seçimi olarak dekorasyonu en iyi tamamlayan stor perdeler ya da bambular kullanım kolaylığı ile birlikte şıklığı tamamlayacaktır. Özel olarak oyulan maun çerçeveler asya stili salonların vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Çerçeve altına yerleştirebileceğiniz dresuarı çeşitli hayvan figürleri ve natürel objeler ile süsleyebilirsiniz.

asya stili
asya stili

Modernize edilerek kullanılan asya stili dekorasyon doğu batı etkileşimi içerisinde olacağı için duvar seçimi olarak da egzotik renkler tercih edilmektedir. Ev dekorları ile muhteşem bir uyum içinde olan kırmızı, asya stili dekorasyonda en çok tercih edilen renktir. Bunun dışında beyaz, kahverengi, dore ve gri de çok kullanılmaktadır.

asya tarzı dekor
asya tarzı dekor

Sadeliği ve mistik havayı sevenler için keyifli yaşam  alanı sunan asya stilinde rahatlık çok önemlidir. Yere yakın koltuklar, dokuma halılar, mumlar ve ahşap aksesuar kullanımı çok yaygındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir