Aydos Ormanı Nerede? Aydos Ormanında Harika Bir Kamp

Aydos ormanı nerede Aydos ormanında harika bir kamp yapmak isteyenlerin yeridir. Bu ormanın içerisinde büyük bir yapı bulunuyor. Çünkü ormanın genel olarak kampa veya piknik kısmına bağlı olması, rahat bir kamp yeri olma özelliğinin de bünyesinde bulunmasını sağlıyor. Aydos Ormanı İstanbul’un Anadolu yakasında bulunuyor. Bu bölge İstanbul’un yeşil bölgesi olarak da geçer. Çünkü çevresi tamamı ile yeşil ve göl gibi yapıları da içerisinde barındırıyor.

İçerisine girildiği takdirde İstanbul’da mı, yoksa başka bir yerde mi olduğunuzu anlamayacağınız bir yerdir. Çünkü kamp yapanlar, çay içenler veya bisiklet ile gezinti yapanlar mevcut. İstanbul’un en yüksek noktası olarak da bilinir. Çünkü rakamı 537 metre. Bu ise İstanbul’un en yüksek bölgesidir. Anadolu yakasında bulunan kesimin genel olarak hafta sonları buraya gelmesi kahvaltı yapması ve gezintiye çıkması oldukça normal karşılanıyor. Çünkü çoğu kişi bu olayı yaşıyor.

Aydos Ormanı Kamp İmkânı

Aydos ormanlarına gidenler genel olarak gezinti yapmak isteyen kişiler veya çay kahve molaları için girenler mevcuttur. Aydos ormanları Pendik, Sultanbeyli ve kartal çevresi birbirine bağlıyor. Çünkü 3’ünün ortasında bulunan bir yerdir. Çoğu genç Aydos ormanlarına kamp yapmak için de giriyor.

Aydos ormanı nerede Aydos ormanında harika bir kamp noktası olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik bu ormanın içerisinde hafta sonları kış veya yaz fark etmeksizin, kamp yapan kişiler mevcut. İstanbul’un binalarından veya beton oluşundan kurtulmak isteyenlerin genel olarak burayı tercih etmesi oldukça normal. Kamp için bünyesinde barındırmış olduğum kocaman bir alanı var ve ormanın içerisinde istenilen noktaya Kamp kurmak mümkün.

Aydos ormanı nerede Aydos ormanında harika bir kamp yeridir demek yanlış olmaz. Üstelik bu ormanın içerisinde günlük hayatın dışında insanlar eğlence yaşayabiliyor. Yani bünyesinde bulundurmuş olduğu ormanlar, göller ve gezinti alanları sayesinde oldukça sevilen bir yer olarak geçiyor. Dönemsel olarak giriş fiyatları değişken olabilir. Ancak içerisindeki yapı bu fiyatları karşılıyor. Normal bir yerde kamp yapmaya kalkılırsa daha yüksek fiyatlar ödenecek aşikârdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir