Bahçe Dekorasyonu

Kimi insanlar biraz daha şanslıdır ve apartman katı yerine bahçesi olan müstakil olan evlerde yaşamalardır. Bahçeli evlerde dekorasyon da önem taşır.Eğer bir iç mimar ya da dekoratöre verilmeyecek ise kişi kendisi de bahçesini dekore edebilir. Gelin birkaç örnek verelim.

bahçe dekoru
bahçe dekoru

Bahçe Dekorasyonu Önerileri

Tüm dekore edilecek yerlerde olduğu gibi bahçe dekorasyonu için de en temel faktör kişilerin kendi zevkine uygun olarak dekore edilmesidir.

dekorasyon
dekorasyon

Bahçede hem şık hem rahat olabilmek için bambu mobilyalar tercih edilebilir. Bambu mobilyalar malzemelerinin özeliği nedeniyle güneş ve yağmur gibi hava etkenlerine karşı daha dirençlidirler. Bambu masa ve sandalyeler bahçeye ayrı bir hava katar.Bunun yanında bahçeye konabilecek bir salıncağa kimse hayır diyemez herhalde.

kış bahçesi
kış bahçesi

Bahçe dekorasyonun bir diğer olmazsa olmazı geceleri de bahçeden gece de faydalanmak için aydınlatmadır değil mi?  Ferforje olarak hazırlanan aydınlatma aplikleri bahçenize bambaşka bir güzellik katacaktır.Dostlarınız geldiğinde oturmak için bahçe ortasında bir çardakta fena olmaz hani. Hem her türlü havada oturmak da mümkün olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir