Bardakta Mısır Satmak ve Kar Marjı

Bardakta mısır satışı ile para kazanmak için yüksek karlı bir iş modelidir . Birçok iş modelleri arasında bardakta mısır satışı ile para kazanmak az sermeyeli kişiler için güzel bir yatırım olabilir. Tabi ki her işte olduğu gibi bu işte de bazı riskler olabilir.
Bardakta mısır satmak ve kar marjı fikri son yıllarda giderek yayılmaya başlamıştır. Neredeyse her sokak başında gördüğümüz bardakta mısır işi ne kadar kazandırır? Hiç merak ettiniz mi? Bardakta mısır satmak az maliyetli ve bol karlı bir satış modelidir. Sizler için bu iş modelini araştırdık.

Bardakta Mısır Satışı İçin Neler Gereklidir?

Son zamanların az maliyetli fakat karı yüksek işleri arasında olan bardakta mısır satışı için neler gereklidir? Bu konuda malzemeleri nerelerde bulabilir siniz? Bu işi yapmak isteyenler için merak konusudur.

Bardakta süt mısır satışı için neler gereklidir? Bu iş için öncelikle köşe başlarında görmüş olduğunuz gibi bir tezgâh gereklidir. Bu tezgâhı dilerseniz ikinci el olarak bile bulabilirsiniz. Böylelikle daha uygun fiyata bulursunuz. Tezgâhı bulduktan sonra sırada mısırı nasıl hazırlamanız gerektiğini öğrenmeniz gerekir. Satışını yapacağınız bardakta süt mısırı son derece lezzetli olmalıdır. Bunun içinde bilen kişilerden öğrenebilir ya da internette değişik lezzetleri araştırabilirsiniz.

Bardakta mısır satmak ve kar marjı için tezgâhtan başka karton bardaklar, ketçap, mayonez, tereyağı, kaşık ve tatlandırıcı farklı malzemeleri de temin etmeniz gerekir. Tüm malzemeleri sağladıktan sonra işin en önemli kısmı kalabalık ve bol insan olan bir satış yeri bulmanız gerekir.

Bardakta Mısır Satmak İşinin Maliyeti Ne Kadardır?

Bir iş modeli için en önemli konu maliyettir. Bardakta mısır satmak işinin maliyeti ne kadardır? En düşük bütçesi ne kadar olabilir? İşte bu sorunun cevabını sizler için araştırdık.

Bardakta süt mısır satmak işinin maliyeti ne kadardır? Bu işin maliyeti oldukça düşüktür. Burada sizin için en önemli olan tezgâhtır. Bu tezgâhı en fazla 3000- 4000 TL gibi bir maliyete alabilirsiniz. Hatta belki ikinci elden daha düşük maliyete de bulmanız mümkün. Bunun dışında gerekli mısır malzemelerini ve karton bardak gibi materyallerde bardakta mısır satmak ve kar marjı işi için 2-3 bin TL olsa en fazla 5-7 bin TL gibi maliyete bu işi kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir