Bayan Kaban Modelleri ve Kombinleri

Sonbahar kış ayları geldi çattı. Havalar giderek soğurken moda dünyası giderek içinizi ısıtacak kaban modelleri ile sizlerin karşısına bu sezon da oldukça şık tasarımlar ile çıkıyor. Dolabınızın bir köşesinde sürekli tuttuğunuz kaban modellerinin hangi kıyafetler ile uyumlu olarak giyildiğine bir göz atalım.

Kaban Modeli
Kaban Modeli

Kot Pantolon ve Kaban Uyumu

Her sezon olduğu gibi bu sezon da değişmeyen kaban modelleri yoğun olarak gri, siyah kapalı tonlardan oluşarak moda severlerin beğenisine sunuluyor. Spor ve klasik her iki tarzınızla da sürekli giydiğiniz kot pantolonları, bu kaban modelleri ile kombinlemek için özellikle açık ve canlı tonlara sahip klasik mavi bir kot pantolon tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak altına giyeceğiniz şık bir gündelik spor ayakkabı imajınızı tamamlayacaktır.

Uzun Kaban Modelleri
Uzun Kaban Modelleri

Daha açık tonlara sahip kaban modellerini uyumlu bir kombin ile başarılı bir görüntüye ulaştırmak istiyorsanız, açık renklerin göz alıcı havasını biraz dağıtarak güzel bir denge yaratabilmek için kot pantolon renginizi daha soluk ve kapalı tonlarda tercih edebilirsiniz.

Spor ayakkabı seçiminizi de aynı şekilde kapalı tonlarda seçerseniz kusursuz bir şekilde kot pantolon ve kaban uyumunu yakalamış olursunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir