Bohem Tarzda Ev Nasıl Döşenir?

Modayı etkisi altına alan bohem tarz giyim, kendini ev dekorasyonunda da göstermeye başladı. Gün geçtikçe kıyafet modasını aratmayan hale gelen ev dekorasyonu modası özellikle kadınların ilgisini çekmeye devam ediyor. Bohem tarz ev dekorasyonu ile ilgili bilginin artması, bu tarzında peşinden giden insan sayısının gözle görülür hale gelmesi ile mağaza vitrinlerinde bu tür dekorasyona yönelik parçalar, tekstil ürünleri, objeler görülür hale geldi.

bohem tarzı
bohem tarzı

Doğru Parçayı Bulmak Şık Eve İşaret Eder!

Peki bohem tarz bir ev nasıl döşenmeli? Nasıl bir yol izlenmeli? Öncelikle renkli bir ev olacağı kesin olan mekana desenli halı, perde gibi ev tekstil ürünleri almak doğru bir karar olur. Fakat renkleri kullanırken ahengi yakalamak işin can alıcı noktası. Bohem tarz bir ev renklerin ve desenlerin birleşimi ile hem neşeyi hemde özgür ruhu bir arada yansıtacaktır.

bohem dekorasyon
bohem dekorasyon

İkinci adım, ana fikri rahatlık olan bir alan yaratmak olacaktır. Farklı tarzda parçalar birleştirilerek ayrıcalıklı bir stil yaratılabilir. Bu tarzda en dikkat çekici ve özen isteyen parça ise aydınlatma seçimi olacaktır.

bohem tarzı dekorasyon
bohem tarzı dekorasyon

Doğru bir aydınlatma ürünü seçmek sanıldığından daha uzun zaman alabilir ama yaratılmak istenen hava için buna değecektir. Yinede görsel bir kaç örnek bulmak, uygulamanın nasıl yapılacağı ile ilgili fikir verecektir. Dekorasyon dergileri ve siteleri bu görselleri bulmak için iyi birer başvuru kaynağı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir