Boyfriend Jean Nasıl Giyilir?

Erkeklere özel kesim ile tasarlanmış olan bu pantolonlar artık bayanlar tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Boyfriend jean’ler salaş ve rahat stillerinden dolayı kolay bir şekilde kombin oluşturulabiliyor. Alışverişe ve kahve içmeye çıkarken giyebilecek bir kıyafet arıyorsanız boyfriend jean’leri tercih edebilirsiniz.

Boyfriend Jeans
Boyfriend Jeans

Feminen duruşunuzdan taviz vermeden boyfriend jean kombini yapmak istiyorsanız topuklu ayakkabılardan yararlanabilirsiniz. Sandalet, stiletto ya da platform topuklu ayakkabılar ile feminen bir görünüm elde edebilirsiniz.

Feminen Bir Stil Yaratabilmek İçin

Pantolon paçalarınızı ise bileğinizin görünebileceği şekilde katlamanız gerekiyor. Böylelikle ayakkabılarınız ile oluşturduğunuz şıklığı daha net bir şekilde dışarıya yansıtabilirsiniz. Aksesuar seçimlerinizi ise abartıya kaçmadan yapmalısınız. Aşırı abartılı aksesuarlar kullanmadan bol kesimli bir bluzunuzun üzerine takacağınız kolye yeterli olacaktır. Tarzınızı tamamlayabilmek için ise sade bir çanta ve güneş gözlüğü kullanabilirsiniz.

jean
jean

Daha maskülen bir tarz yaratmak istiyorsanız babet ya da oxford ayakkabılarınız ile boyfriend jean’lerinizi kombinleyebilirsiniz. Şık bir gömleğinizin üzerine giyebileceğiniz yeleğiniz de tarzınızın tamamlanabilmesi için yeterli olacaktır. İnce kesimli fular ve kravatları da boynunuza bağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir