Bronz Tenlilere En Çok Yakışan Renkler Hangileri?

Sarışın ya da açık ten rengine sahip diyebileceğimiz kadınlar için renklerin kullanımı daha kritik ve sınırlıdır diyebiliriz. Bazı renkler bu tür ten ve saç rengine sahip olan kadınlarda soluk durabilir. Ancak esmer kadınlar söz konusu olduğu zaman bu durum tamamen değişebiliyor.

Bronz yani esmer tene sahip olan kadınlar hemen hemen her rengi kullanabilirler. Fakat bazı renkler bronz tenli kadınlara daha fazla yakışabilir. Örneğin pembe rengi tam anlamıyla esmer kadınlar için uyumlu bir renktir diyebiliriz.

bronz ten
bronz ten

Pembe aynı zamanda cesaret isteyen bir renktir. Ancak bronz tenli kadınlar cesaret isteyen bu rengi büyük bir özgüvenle üzerlerinde taşıyabilirler. Koyu pembe renkli bir gömlek ve klasik bir jean giyildiği zaman ortaya şık bir kombin çıkmış olur.

Lacivert, Sarı ve Beyaz Renk

Bronz tenli kadınlar için ideal olan bir diğer renk lacivert rengidir. Lacivert renkli bir üst giydiğiniz zaman beyaz bir pantolon ve kırmızı bir ruj ile bu kombini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Sarışın kadınların tercih etmek istemediği sarı rengi de bronz tenli kadınların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği renkler arasındadır.

bronz tene yakışan renk
bronz tene yakışan renk

Beyaz renkli parçaların tamamı ise bronz tenli kadınların garanti renk seçimleri arasındadır. Beyaz renkli kıyafetler ve aksesuarlar aynı zamanda kolay kombinlenebilen ve spor duruşu ile dikkat çeken parçalardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir