Bu Ayakkabıların Modası Hiç Geçmiyor!

Eğer ayakkabı dolabınızdaki bazı parçaların modasının geçtiğini düşünüyorsanız, bir kez daha yılın trend ayakkabı tasarımlarına göz atın. Sizdeki bir modeli yeni sezon trendleri arasında görebilirsiniz. Çünkü bazı ayakkabıların modası hiç geçmiyor. Siz de ayakkabı için geniş bir bütçe ayırmak istemiyorsanız modası geçmeyen bu tasarımlardan edinin.

ayakkabı
ayakkabı

Metalik Renklerle Bütünleşmiş Ayakkabılar

Metalik görünümlü bağcıklı botlar modası hiç geçmeyen tasarımlar arasındaki yerini çoktan aldı. Bu modellerin postal formunda üretilmiş olan çeşitleri de mevcut. Soğuk ve karlı havalarda hiç tereddüt etmeden ayaklarınızı bu dayanıklı botlara emanet edebilirsiniz. Trend görünecek olmanız da cabası…

babet modelleri
babet modelleri

Altı kırmızı siyah stilettolar da her dönemin modası olmayı başarıyor. Hem her türlü kıyafetin altına giyilebilen, hem de uyumlu kıyafetle giyildiğinde baş döndüren bir cazibe kazandırabilen bu tasarımlardan sizde yok mu? Hemen edinin!

Burun bölümünde fiyonk detayı bulunan babetler de artık o kadar popüler oldu ki, babet dendiğinde herkesin hayalinde bu modeller beliriyor. Peki, modası geçiyor mu? Hayır, yıllardır bu tasarımlar üretiliyor, satın alınıyor, giyiliyor ve trend oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir