Bu Dünyada İtalyan Giyim Tarzı Var

İtalyan mutfak kültürü kadar İtalyan erkeklerinin giyimi de ünlü. Bu dünyada böyle bir tarz var. Üstelik bu tarzın yok böyle giyinin, şunu takın, o rengi kullanın diye kuralları da yok. İtalyan giyimi tamamen erkeğin kendi kişiliği ile ilgili. Kaç yaşında olursanız olun kendinize güveniniz olmalı. Bol renkli bile giyinebilirsiniz ama kendinize yakışacak ve her şey uyum içinde olacak.

italyan giyim
italyan giyim

Örneğin gömlekler. Kesinlikle bıçak gibi ütülü ve uzun kollu olacak. Belki sıcaklarda kollarını kıvırabilirsiniz ama bunu bile zarafet içinde yapmalısınız. Ve ceketin cebine konacak bir mendil, boyna sarılıverecek renkli bir fular, belki özel bir saat muhakkak olacak. Yani size ait bir şeyleri mutlaka kıyafetinize katacaksınız. Ruhunuz kıyafetinize yansıyacak, işte bu benim diyeceksiniz.

giyim tarzı
giyim tarzı

Baba Filmlerini Hatırlayın

Sinema tarihi içinde çok bilinen Baba filmlerinin hepsinde erkekler çok çok şıktılar. En hareketli sahnelerde bile bu kural değişmedi. Türkiye’de de bazı ünlü spor adamları özellikle bu tarzı takip etmeye çalışıyorlar. Ama içine koyacağınız bir ruh yoksa yakalanan bir şey de olmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir