Bu Sezon Hangi Renkler Moda?

Bahar ayları, yağmur çamur, yaz ayları kumsal plaj derken, aslında sonbahar ve kış mevsimleri modayı daha çok kullandığımız zamanlardır. Yine gözlerimiz vitrinlerde ve bu sezon moda da yine harikalar yaratılıyor. 2016 – 2017 Sonbahar / Kış modasında ne renkler var öğrenmek ister misiniz?

moda renkler
moda renkler

2016-2017 Yılının Resmi Rengi

Her yıl olduğu gibi moda renk otoritesi Pantone bu yılın rengini bebe mavisi ve pastel pembe olarak belirledi. Şaşırmayın evet geçen yıl da aynı renkler moda idi. Çok sevilen bir trend olduğu için devam ediyor, bu yıl da bol bol mavi ve pembe giyebileceğiz. En azından geçen sezon almış olduğunuz parçaları kullanabileceksiniz.

yeşil
yeşil

Bebe mavisi ve pastel pembe sezona damga vuracak belki ama ayrıca zümrüt yeşili, kobalt mavi, koyu kırmızı, fuşya gibi iddialı renkler, mavinin her tonu, baharat ve hardal tonları, gülkurusu, lavanta ve leylak tonları da sezona damga vuracak renklerden. Tabii renkleri doğru kullanmak çok önemlidir. Mavi-kahve, zümrüt yeşili- hardal, pembe-gülkurusu gibi farklı renkleri kıyafetlerinizle kombinlemeye başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir