Bu Sezonun Moda Tarzları

2016/2017 sonbahar kış sezonunda sıklıkla görebileceğiniz tarzları bu yazıda bulabilirsiniz. Sonbahar boyunca desenli tüm kıyafetleri kullanabilirsiniz. Modacılar uzun zamandır yanayken bu sezon birçok geometrik şekli ve desenli kumaşları kullanmaya başladı.

moda
moda

Sonbahar insanlarda sakinlik ve hüznü ifade ederken kıyafetlerde de genellikle nüde tonlar kullanılıyordu. Bu yıl daha canlı renkler kullanabilirsiniz. Mesela lacivert. Mavinin çok hoş olan bu tonu özellikle beyazla, kırmızı ile kombinlendiği zaman çok hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dolabınızda Renklere Yer Açmaya Hazırlanın

Dolabınızda bu sezon revizyon gerçekleştirebileceğiniz kombinler yırtık kotlarda gerçekleşebilir. Düz ve sade lan kotlarınızı küçük makas darbeleri ile modaya uygun hale getirebilirsiniz. Ayakkabı olarak da postal tarzındaki botları kullanabilirsiniz. Böylelikle hem şık, hem de tarz olacaksınız.

moda tarzlar
moda tarzlar

Kasvetli giyinmeyi bu sezon bir köşeye bırakın. Kabanlarınızda da renkli modelleri tercih edin. Bu tercihler ruh halinizi de düzenleyecektir. İnsanlar girdiği kalıplara uygun ruh haline girer size de daha renkli ve desenli giyinerek moralinizi de yükseltebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir