Burcunuza Göre Diyet Listesi

Astroloji, kimlerine göre hayatın tam merkezidir. Kişilikler, karakter testleri ve insanın geleceği, burçlardan yola çıkılarak değerlendirilir. Bu konuda yaygın bir inanış söz konusudur. Bu inanışın getirdiği bazı yeniliklerde vardır, örneğin burçlara göre diyet listeleri düzenlemek gibi. Her burcun ayrı özellikleri varsa, her burcun yemeğe karşı olan kültüründe de ayrı özellikler vardır görüşü, böyle bir listenin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Beslenme
Beslenme

İkizler Acele Etmeyin

Burçlar arasında yapılan değerlendirmede koç burcu için, abur cubur yemeye son derece meraklı olduğu ifade ediliyor. Düzenli beslenme, koç burcu için ideal diyet listesidir. Boğa burcunda ise durum biraz daha farklı, boğalar yemek yemeyi seven insanlardır, boğazlarına çok düşkündürler, dikkatli olmaları onların ideal listesidir.

Dengeli Beslenme
Dengeli Beslenme

İkizler burcunda ise, durum biraz daha hızlıdır. Yemek konusunda çok aceleci davranan ikizler, bu özelliğinden vazgeçmediği sürece, sağlıklı beslenmeye kavuşamayacak. Yengeç burcu ise, asitli yiyecekler listeye damgasını vuruyor. Listesinde, asitli içecek ve yiyeceklere izin vermeyecek yengeç, sağlıklı beslenmenin kapısını aralayabilir. Burçlara göre nasıl ki, karakter testleri yapılıyor ise, diyet listeleri de pek tabi, yapılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir