Burun Estetiğinde Dikkat Çeken Uygulama Avşar Maskesi

Bazı insanlar vücutlarındaki bazı uzuvlarından rahatsız olabiliyorlar, bu nedenle maddi gücü yüksek olan insanlar başta burun olmak üzere bazı bölgelerine estetik uygulaması yaptırabiliyorlar. Kadınların yaptırdığı burun estetikleri içerisinde en yaygın yaptırdıkları uygulamalar burun kaldırma, burun düzeltme, burunla ilgili uygulamalardır.

Burun estetiği uygulamaları gelişen teknoloji ile farklılık kazanmaya devam ettiği gibi son dönemlerde yerli ve yabancı kadınların burun estetiği konusunda yaptırdığı uygulamalardan birisi de 3d maske uygulaması olmuştur. 3d maske uygulamasını başarı ile gerçekleştiren Op. Dr. Yakup Avşar, 3d baskı teknolojisini kullanan ve buna göre estetik uygulamasını yapan cerrahlardan birisidir. Kadınların fazla oranda burun estetiği yaptırma nedeni burun bölgelerinin diğer organlara göre daha planda durması olmuştur, bu sebeple burun ameliyatı yapılarak dikkat çeken bölgenin fark edilmesi engellenebilir.

Burun, insanların yüz bölgesi içerisinde en dikkat çeken bölgesi olmuştur, bu nedenle yapılan burun estetiğinin sonrası özellikle uygulama yaptıracak kişiler tarafından merak uyandırmakta idi. 3D Avşar Maske burun estetiği uygulamasının insanlar tarafından tercih edilme nedeni, estetik ameliyatı öncesi yaptırılacak ameliyat sonrası burnun nasıl olabileceğini görme imkânına sahip olmanızdır. Dünya da çok yaygın kullanım alanına sahip olan 3d maske uygulamasında öncelikli olarak insanların hareketsiz olarak özel cihaz sayesinde fotoğrafı çekilir. Farklı açılardan çekilen fotoğraflar bilgisayara aktarıldıktan sonra 3d mask print cihazı sayesinde çıkartılır.  Cihaz tarafından iki maske çıkarılır, bunlardan birisi burun estetiği öncesi diğer ise sonrasıdır. Yapılan bu uygulama ile burun estetiği yaptıracak kişiler ameliyat sonrası hem burunlarının hem de yüzlerinin nasıl şekilde görülmesi gerektiğini sağlar.

3d Mask Rinoplasti
3d Mask Rinoplasti

Tamponsuz Burun Estetiği

Burun estetiği dünyasında kullanılan terimlerden birisi olan rinoplasti tıpta buruna kalıcı şekil vermek ve değiştirmek anlamında kullanılan bir uygulama olup genelde yüz şeklinin orantılı hale getirilmesi amacıyla kullanılan bir yöntemdir. Burun estetiği dünya çok yaygın yaptırılan bir tedavi uygulaması olup, ülkemizde özellikle sanat ve dizi sektörünün ünlü isimleri tarafından sıklıkla yaptırılan uygulamadır. Burun estetiğinde en dikkat çeken uygulamalardan birisi de tamponsuz burun ameliyatı olmuştur.

Eriyen dikişin uygulandığı bu özel teknik iyileşme süresini de hızlandırır. Birçok insan burun ameliyatından oluşan kan ve ağrıdan kaynaklı olarak korkmaktadırlar. Tamponsuz burun estetiği ağrı, kanama ve ameliyattan kaynaklı olarak oluşan riskleri ortadan kaldırır. Burun estetiği uygulamasında uygulanan yöntemlerden birisi heykeltraş estetik cerrah uygulamasıdır. Yapılan bu uygulama da kişinin yüz şekli heykel şekline getirilerek burnu ile şekil verilmesi söz konusu olur.

3d Mask Rinoplasti
3d Mask Rinoplasti

Burun Estetiğinde 3D Teknolojisi

Burun estetiği uygulamasında 3d burun estetiği uygulaması özellikle ameliyat sonrası nasıl bir görüntüye sahip olacağını merak eden insanların ikna olmasında önemli bir yere sahiptir. 3d Maske burun estetiği uygulamasını başarı ile uygulayan Op. Dr. Yakup Avşar, uyguladığı ve ilk olmaz özelliğini taşıyan bu uygulama sayesinde haber bültenlerinde de ekranlar da yer aldı. Özellikle yurt dışından birçok kadının estetik konusunda tercihi olan Op. Dr. Yakup Avşar, katıldığı önemli etkinliklerde gerçekleştirdiği 3 d maske uygulaması insanlara aktarmaktadır.

Op. Dr. Yakup Avşar farklı kılan etkenlerden birisisi de yüz ve vücudun 3D maskelerini üreten ve bu ürettiği maskeyi burun estetiği ve estetik cerrahi alanında kullanan ilk estetik cerrahıdır. Dünya da büyük yankı uyandıran 3d maske burun estetik uygulaması birçok internet adresinde de geniş olarak yer almıştır.  Uygulama alanı son derece geniş olan 3d mask burun estetiğinin insan sağlığını hiçbir zararı olmaması da önemli bir ayrıcalıktır.

Op. Dr. Yakup Avşar resmi iletişim bilgileri

yakupavsar.com
facebook.com/avsarestetik
instagram.com/avsarestetik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir