Çağla Şıkel’ Evli olsam üçüncü çocuğu yapardım’ Dedi

Anneler Günü için Çağla Şıkel ve oğulları Kuzey ile Uzay ile birlikte pasta yaptı. Kahkahalı ve eğlenceli sohbet sırasında Çağla Şıkel evli olsaydım, üçüncü çocuğunu yapardım, dedi. Çocukların neşesi ve pastanın hazırlanması sırasında Çağla Şıkel röportajını verdi. Çocukları çok sevdiğini ve onlarla birlikte zaman geçirdiğini de söyledi. Yumuşak ama bir o kadar da despot bir anne olduğunu söyledi. Emre Altuğ’ un ilgili bir baba olduğunu da belirten Çağla Şıkel, eski eşiyle iyi geçindiklerini belirtti.

anne
anne

Çocukları okula başladıktan sonra çocuklarını okula gönderdiğini ve diğer çocukların anneleriyle irtibatta olduğunu da belirtti. Çocuklarıyla aşırı ilgilendiklerini ve boşanmanın olumsuz etkilerini çocuklarının yaşamadığını da sözlerine kattı. Çocuklarına oldukça düşkün olduğu için ileride de zor kayınvalide olabileceğini düşündüğünü açıkladı. Disiplinli ayrıca  özgür bir anne ruhunda.

Eski balerin olan Çağla Şıkel, zarifliğiyle hala herkesi büyülüyor. Balerinliğin getirdiği bir disiplin içerisinde devamlı olduğunu da sözlerine ekledi. Çocuklarını sebze ağırlıklı besleyen Çağla Şıkel, geniş bir yemek listesini çocuklarına düzenli sunuyor. Çağla Şıkel ve çocuklarıyla yapılan çekim özellikle Anneler Günü için bir sürpriz niteliğindeydi ve çocuklarıyla eğlenceli pastalar yapıldı. Çağla Şıkel, çocuklarına aşırı karışan bir anne olmadığını ama devamlı takip ettiğini de vurguladı. Çocuklarına devamlı müdahale eden ailelerden değil. Çocuklarını iyi eğitebilmek için ebeveynlik kitaplarını okuduğunu belirtiyor. Her şeyinin düzenli olduğunu çocukların özellikle babalarından çekindiğini de belirtti.

çağla şikel
çağla şikel

Çocukların hem babalarında hem kendinden kaldığını söyleyen Çağla Şıkel, çocukların boşanmadan etkilenmediğini vurguladı. Boşanma sonrasında psikolojik destek aldığını ve meditasyon yaptığını belirtti. Terapist ile düşünce yapısı ve hayata bakış açısının da değiştiğini belirtti. Çocuklarını özenle büyüten ailelerden biri olan Çağla şıkel, iş hayatı ile çocuk yetiştirmenin zor olduğunu belirtse de düzenli olarak çocuklarına vakit ayırdığını ifade etti. Çocukların boşanmadan etkilenmediği gibi huzurlu bir ailede büyüdükleri de özellikle röportaj sırasında gözlerden kaçmadı. İki oğluyla da ayrı ayrı ilgilenen ve onların düşüncelerine önem veren bir anne.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir