Dantelli Yazlık Elbise Modelleri

2015’in yeni sezon elbise trendleri arasında her dönemin vazgeçilmez detaylarından olan dantel tasarımlar yer alıyor. Şıklığın ve zarifliğin simgesi olan dantel detay özel gecelerde feminen duruşu öne çıkarırken günlük hayatta da bayanların güzelliğini taçlandıracak. Dantel denilince akla ilk olarak davetler, düğünler, nişanlar gelse de bu yıl başarılı tasarımcılar sayesinde bu detay sokak modasının gözdesi olacak.

elbise modelleri
elbise modelleri

Aksesuara Gerek Kalamayacak!

Birbirinden farklı renk ve tasarımlara sahip olan dantel elbiseler, yazın sıcak günlerinde sizi hiç terletmeyecek ve şıklığınıza şıklık katacak. Elbise modellerinin estetik tasarımları ve ince detayları sayesinde aksesuar kullanmanıza dahi gerek kalmayacak! Fakat aksesuarsız olmaz diyorsanız şık bir yüzük ya da minik küpeler kullanabilirsiniz.

yazlık elbise modelleri
yazlık elbise modelleri

Dantel elbiselerle tercih edeceğiniz ayakkabı modellerinde tamamen özgürsünüz. İster dolgu topuk, ister platform topuk isterseniz de babet kullanabilirsiniz. Sıcak günlerin sizi bunaltacağını hissettiğinizde seçiminizi şık sandaletlerden yana da yapabilirsiniz.

dantelli elbise
dantelli elbise

Çanta seçiminde daha sade modelleri kullanarak ağırlığı elbisenize vermeyi unutmamalısınız. Aksi takdirde elbisenizdeki şıklık ve çantanızdaki aşırı detaylar kombininizde bütünlüğü yakalayamamanıza neden olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir