Diyet Yapamayanlar Buraya!

Fazla kilolarınızdan artık kurtulmanız gerekiyor ancak diyet yapmak konusunda a pek başarılı olduğunuz söylenemez. Yalnız değilsiniz ve sizin gibi binlerce kadın bu problemi yaşıyor.

diyetsiz zayıflama
diyetsiz zayıflama

 

Fakat bu bir teselli değil, olmamalı! Sağlıklı bir şekilde zayıflamanın tek yolu diyet ve egzersiz yapmaktır. Eğer bunu uygulayamıyorsanız en azından diyetsiz zayıflama yöntemlerini uygulayarak uzun sürede olsa da kilo verebilirsiniz.

Su Tüketimini Hafife Almayın!

Gün içerisinde elinize verilen listede yazan yiyecekleri tüketmek size göre olmayabilir. Fakat su içmek o kadar zor değil. Günde 2 litre su içmekle işe başlayın. Tahmin üzerine hareket etmeyin. Tam 2 litre içtiğinizden emin olun. Her yemekten önce bir bardak limonlu ılık su için.

diyetsiz zayıflama
diyetsiz zayıflama

Limondan hoşlanmıyorsanız bir bardak ılık suyu tarçınlı için. Tabağınıza her öğünde yarı oranda yemek koyun. Eğer doymazsanız sadece bir kaşık daha ekleyin ve az az, yavaş yemeye özen gösterin. Ekmeği, makarnayı kesin. Eğer birden yapamazsanız azaltarak bırakın. Son olarak her akşam yatmadan önce bir kase yoğurt yiyin. İşte bu kadar kolay bir yöntemle kilo vermeye başlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir