Dizi Fanatizmindeki Doza Dikkat Edelim

İzleyicinin bazen fanatiklik derecesinde sevgi duyduğu diziler ve dizi oyuncuları vardır. Bunlar arasında daha önce ekranda boy göstermiş oyuncular da olabilir, ilk kez bir dizide rol alan oyuncular da olabilir. Televizyon izleyicisi başrol deki karakterleri birbirlerine öyle yakıştırıyor ki, gerçek hayatta da onları sürekli birlikte görmek istiyorlar.

dizi fanatizmi
dizi fanatizmi

Aşırı Fanatikliğin Zararlı Olacağını Unutmayın

Bu fanatiklik durumunu şöyle değerlendirebilirsiniz. Desteklediğiniz futbol takımının maçını izliyorsunuz ama sizle birlikte izleyen bir grup taraftar kedini maça fazla kaptırıyor ve hoş olmayan reaksiyonlar veriyor. Bu durum sizi de rahatsız eder öyle değil mi? İşte dizi fanatizmi ile ilgili olan durum da böyle bir şeydir. Bir oyuncuyu çok sevebilirsiniz, kendinize çok yakın hissedebilir hatta dizilerini soluksuz izleyebilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken bu aşırı sempatinin size de zarar vereceğidir.

diziler
diziler

İzlenme rekorlarını alt üst eden diziler ve oyuncuları için bu tarz durumlarla sık sık karşılaşılıyor. Dizinin fanları dizinin çekildiği mekânlara giderek sevdikleri oyuncular ile tanışma şansı yakalayabiliyorlar. Sevdiği oyuncuyla tanışmak, bir televizyon izleyicisi için daha güzel bir şey olamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir