Durmadan Koşun

Hayat, akıp gidiyor. Hiçbir şey durduğu yerde durmuyor. Bugünden yarına her şey değişiyor. Zamana karşı ayak uydurmak gerekiyor.

Tabi ki ayak uydururken de sağlığı unutmamak gerekiyor. Sağlık her şeyden önce geliyor. Sağlıklı hayat için durmadan koşun. Evet, yanlış duymadınız.

Bu belki size bir slogan olarak gelebilir, ancak buradan bir hayat felsefesi çıkarmalısınız.

sağlıklı yaşam
sağlıklı yaşam

Hareketsiz Kalmayın

Hayatınızı spora adayın demiyorum ancak sporsuz da bir hayat asla yaşamayın. Kendinize bir program yapın ve önceliklerinizi belirleyin.

Bu aşamada sporu da bir yere monte edebilirseniz, o ana hayatta bir şeyleri başarmaya başlayabilirsiniz. Hayat, yorucu ve yoğun bir tempoda geçiyor olabilir.

Kendinize zaman ayırın, bundan asla vazgeçmeyin.Koşun, yürüyüş yapın, hiçbir şey yapamıyorsanız olduğunuz yerde hareket edin. Hareketsiz kalmak, sizleri bu hayatta en çok yoracak unsur olacaktır, aklınızdan çıkarmayın.

Durmadan koşun dedik ama koşamıyorsanız bile hareket edin. Vücudunuza bir direnç kazandırın ve sağlığınızı dam kılın. Hayatınızda pozitif yönde etkilenecektir bu durumda, belirtmeden geçmemeliyim. Kulağınıza küpe olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir