Elbisede Bir Ayrıcalık Olan: Keten

2014 sezonu boyunca sürekli kullanılan, bay ve bayanlar tarafından en çok ilgi çeken kumaş türüdür keten. Yaz aylarının o kavurucu sıcağında sizi ve vücudunuzu serin tutmasıyla bilinen bu kumaş türünün alıcısı oldukça fazladır. Bayanların elbise almak isteyince bile ilk akla gelen kumaş türünün keten olması bu bakımdan keteni daha değerli kılmasının yanı sıra, en çok tercih edilen ve şıklığı açısından diğer birçok kumaşla yarışan keten elbiseler, her sezon farklı modellerle dikkat çekiyor.

Keten Elbiseler
Keten Elbiseler

Keten Elbise Ailesi

Ketenin eski zamanlardan günümüze ya da başka bir deyişle üretime girdiği ilk anlardan itibaren hep en çok tercih edilen kumaş türü olması tabi ki bir tesadüf değildir. Çok kullanışlı olmasına ek, ütülendiği zaman hemen açılan, kırışık barındırmayıp tabiri caiz ise “jilet gibi” denilen bir elbisenin kumaşı olsa olsa keten olur.

Keten Etekler
Keten Etekler

2015 sezonunda da en çok beğenilen ve modellerinin çok merak edildiği keten elbiseler, her zaman kapış kapış edilmiş ve çok satan ürünlerden olmayı başarmıştır. Uzun ya da kısa fark etmeden her bayanın çok severek giydiği bu keten elbiseler, her sezon muazzam bir alıcı bulmasıyla ününe ün katmaya devam ediyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir