Erkek Arkadaşınıza Söylememeniz Gereken Şeyler

Sevgilinizle birlikte güzel günler geçirirken her şeyin mahvolmasını ister misiniz? Eğer cevabınız hayırsa bir şeylere dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı kadınlar yaptıkları anlamsız ve yanlış hareketlerden dolayı yavaş yavaş partnerlerini kendilerinden soğutuyorlar. Bu soğumanın sonucu da hazin bir sonla sonuçlanıyor. Eğer sevgilinizi kaybetmek istemiyorsanız ona bunları demeyin.

aşk
aşk

Bunları Sakın Söylemeyin

Kesinlikle ilişkinizi bitirmeye yönelik bir hareket vardır. O da eski sevgilidir. Eski sevgilimde böyle yapardı ya da o böyle yapmazdı tarzı şeyler söylerseniz bu iş biter. Erkekler bu konularda haliyle çok daha katıdır. Sakın bunu yapmayın. Sevgilinizi gerçekten seviyorsanız onla gelecek hayali kurmanız normaldir. Ama bunun da zamanı vardır. Bu zamanı bulmadan evlilikten ve çocuktan bahsetmeyin.

ilişki
ilişki

Bir kız geçebilir bir yerden. Sevgilinize şu klişe soruyu sorup trip atmayın. O kız güzel mi sorusu erkeği çaresiz bırakan bir sorudur. Güzel dese suç demediğinde de yalancılık suçu. Evet dese benden daha mı güzel sorusuyla hepten sıkacaksınız. Bunu yapmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir