Erkeklerin En Çok Beğendiği Ruj Tonları

Güzel olmak uğruna bakım yapmak kadınların ilgi alanıdır. Zaten güzellik bakımı kadınların yaşam tarzı gibidir. Makyajda en popüler bakım çeşididir. Kadınların güzel olmak istemelerinin bir nedeni de erkeklerdir. Erkeklere karşı çekici görünmek ve dikkat çekmek amaçları taşır kadınların derin güzelliğinin sırrı.

mürdüm
mürdüm

Hangi Renkler?

Bu amaçta güzellik uzmanlarının bir öneride bulunmasını gerektirdi. Erkeklerin en çok beğendiği ruj tonlarını kadınlarla paylaştılar. Ruj konusunda kararsız kalırsanız şayet bu tonları kullanabilirsiniz. Bu tonları dudaklarınızda gören erkekler gözünü sizden alamayacaktır. Bu renklerden biri kırmızıdır. Kırmızı ruj dendiğinde ilk akla gelen renktir. Partnerinizin ilgisini dudaklarınızla çekin.

mürdüm ruj
mürdüm ruj

Bir diğer renkte mürdüm rengidir. Mürdüm oldukça cesaret isteyen bir renktir. Her kadına yakışmayabilir ama erkekler bazı kadınlara çok yakıştırıyor. Öte yandan turuncu ve pembe renkleri de ilgi çekici ve dikkat çeken renklerdir. Erkekler bu renklere bayılırlar. Bunun dışında eğer yaz mevsimindeyseniz nude renkleri de tercih edebilirsiniz. Fazlasıyla çekici renklerdir. Böylelikle erkeklerin gönlünü fethedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir