Eski Danteller ile Dekorasyon Uygulamaları

Eski ve artık kullanılmayan danteller ile şık ve oldukça etkili olan dekorasyon uygulamalarına yer açabilirsiniz. Sandık bekleyen ya da çekmecelerde ömür tüketen dantellerinizi farklı kullanım alanlarında değerlendirmeniz mümkün.

salon dekorasyon modelleri

Danteller ile tasarlanacak olan fikir uygulamaları arasından seçimleriniz belirleyerek sizde harika dekorasyon uygulamalarını hayata geçirebilirsiniz.

Eski Koltuk ya da Pufları Yenileme

Eskiyen koltuk ya da puf üzerine belli aralıklar ile dantelleri dikerek hoş bir uygulamaya yer açabilirsiniz. Aynı zamanda danteller ile yastık çalışmalarını da gerçekleştirmeniz mümkün.

Kıyafetlerde Dantel Detayı

Kıyafetlerde dantel detayına yer açabilirsiniz. Yırtılan ya da eskiyen pantolonunuzda değerlendirebileceğiniz gibi elbisenizin etek ve kol kenarlarında da dantelleri kullanabilirsiniz.

Takı Tasarımı

Özellikle oyalar takı tasarımında kullanılsa da bunun yanı sıra kenar olarak tercih edilen danteller de takı tasarımlarında şık detaya sahip olan seçimlerdir.

Mumluk ve Lamba Yapımı

Mumluk ya da lamba yapımında eski danteller sıklıkla tercih ediliyor. Yapımı ile ilgili olarak detaylı bilgi edinerek sizde dekorasyonda farklılık yaratacak olan bu sıra dışı uygulamayı hazırlayabilirsiniz.

Duvar Tablo Yapımı

Duvar tablosu olarak değerlendirebileceğiniz dantelleri çerçeve içinde ya da kasnak ile hazırlayarak duvarınızda farklı bir ahenk yakalayabilirsiniz. Arka fona odanız ile uyum yakalayacak olan renkte kumaş kullanarak son derece uyumlu bir duvar tablosunu oluşturarak hatıralarınızı da sergileme imkânı elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir