Ev Yenilemesi

Eski evinizi yeni ve daha hoş bir görüntüye sokmak yeni eşyalar alıp fazlaca maddiyat ile boğuşmaktan daha uygun bir çözüm yoludur.

tasarım ürünleri
tasarım ürünleri

 

Salon Yenilemesi

Ev yenilemesi işleminde gerekli olan temel işlem duvarların tekrar boyanmasıdır. Boyama işleminde küçük bir yapıya sahip iseniz açık tonları düşünmeniz gerekir. Fakat salon gibi alanlarda belli bir odak noktası yaratmak için bir duvarı farklı ton ya da renge boyayabilirsiniz. Zemin lamine ise cilalatmak daha uygun olacaktır. Pencereler ahşap ise onları boyatarak bir değişim ve güzellik katabilirsiniz. Yeni salonuz için eski mobilyaları boyamak ve koltuklara kılıf ve şalları atmak da oldukça ideal olacaktır.

dekorasyonda yenilik
dekorasyonda yenilik

Mutfak Yenilemesi

Mutfak dolaplarınızı yeni almak yerine küçük birkaç tamirat, boyama ve kulpların değişimini yaparak farklı bir hava katmanız mümkün. Mutfak yenilemesin de maliyet olarak tezgâh değişimine gidebilirsiniz. Hoş bir granit bu anlamda oldukça dikkat çekici bir detay olabilir. Mutfak dolaplarınıza uyumlu olması son derece önelidir. Fayanslarda yenileme istiyorsanız yeni fayans satın alabilirsiniz. Eğer genel görün ile tezatlık katmıyor ise sadece bir derz yenilemesi hoş bir dokunuş olacaktır. Mutfağı gösteren aynı zamanda zemin ve pencerelerdir. Ahşap pencerelere sahipseniz hoş bir boyama ve cilalama işinizi görecektir. Zemin lamine ise cilalatmak değişimden daha kalıcı olur. Eğer lamine zemininiz yeni mutfak kapaklarınız ile uyumlu değil ise boyama işlemini bu kısımda da yapmanız mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir