Eviniz için Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon deyince aklımıza hemen evimizi baştan aşağı yenilemek gelir. Oysaki evimizin düzenini, eşyalarımızın yerini değiştirmek bile dekorasyon değişikliğidir. Görünümünden çok sıkıldığımız eşyalarımıza uygun birkaç aksesuar alarak evimizin dekoruna değişiklikler yapabiliriz. Evimizi çok fazla eşya ile doldurup, olduğundan daha karışık ve dar görünmesine neden oluruz.

dekorasyon
dekorasyon

Çok kalabalık aksesuarlar ile evimizin çok güzel olacağı fikri pek doğru değildir. Az ve öz eşya ile, ağva evleri gibi evimizi daha düzenli ve şık gösterebiliriz. Birbiri uyumlu perde, halı ve duvar renkleriyle oluşan kombine renklerin bütünü, evimizin ferah ve aydınlık görünmesini sağlayacaktır. Koyu renkli perdeler ile evimizi karanlık gösterebiliriz. Bunun için açık tonlarda renkler tercih etmek daha doğru olacaktır. Gösterişten uzak bir ev tercih ediyor iseniz krem ve lila tonları tercih edebilirsiniz.

ağva evleri
ağva evleri

Resim yapma yeteneğiniz varsa, bunu evinizin duvarında kullanabilirsiniz. Bir bölümünü çiçek veya deniz resimleriyle süsleyebilirsiniz. Göz alıcı çarpıcı renklerle evinizin çiçek bahçesine dönüşmesi kaçınılmaz olacaktır. Evinizi istediğiniz gibi dizayn edebilir, ruhunuzu yansıtabilirsiniz. Evimiz ruhumuzun aynası görevindedir. Ağva evlerini ve hatta ağva otellerini yerinde inceleyerek daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir