Evinize Hava Katacak Öneriler

Evinizin dekorasyonunu her zaman değiştiremezsiniz. Çünkü bu yüklü bir şeydir ve pahalıya patlayabilir. Ama canınız sıkıldığında evinize yeni heyecanlar katabilir, farklı bir hava oluşturabilirsiniz. Ekonomik ve küçük yöntemler ile bu mümkün olacaktır. Ayrıca bu yöntemlerin 2016 yılının da modası olacağı söyleniyor. Bu yüzden kaçırmayın.

Evinize Hava Katacak Öneriler
Evinize Hava Katacak Öneriler

Klasikler sizi de yormadı mı? Artık klasik lambalar ve avizelerden kurtulun ve yerlerine daha hoş, az yer kaplayan ve yeni yılın trendlerinden olan lambaderleri koyun. Bunlar evinize ve bulunduğu odaya farklı bir hava katacaktır. Bunun dışında tablo ve renkli poster, çıkartmalardan yararlanın. Evinizin her odasında muhakkak bir tablo olsun.

Anıları Yaşatın

Kendi odanıza da sevdiğiniz bir şeyin posterini yapıştırabilirsiniz. Bu güzel bir hava katacaktır. Son olarak anılarınızı yaşatın. Anılar her yerde, her odanızda sizinle olsun. Çocukluk fotoğraflarınızdan şimdiye birçok fotoğrafınız olabilir. Bunları güzelce dekore edebilirsiniz evinizin odalarına, köşelerine. İster çerçeveleyin, ister başka türlü dekore edin. Bu yöntemler ile eviniz daha güze olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir