Evinizi Kendiniz Dekore Edin

İnsanların en çok zamanlarını geçirdikleri yer evleridir. Herkes için ayrı bir anlam ifade eden ev genellikle rahatlık ve huzurun simgeleyicisidir. Evinizde kullandığınız eşyaların kullanışlılığı ve uyumluluğu ile de eviniz neşeli bir alana dönüşebilir.

dekorasyon önerisi
dekorasyon önerisi

Gününüzün çoğunu bir yaşa alanında geçirdiğinizi hesap edersek çeşitli kurallar ile evinizi dekore etmeniz gerektiği sonucuna varabilirsiniz. Her zaman kullandığınız eşyaların elinizin altında bulunması etrafı dağıtmadan istediğinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Ufak Kurallara Uyun, Evinizi Güzelleştirin

Televizyon izlediğiniz ve çalışmalarınızı yaptığınız ortamların sakin ve göz yormayıcı olmasına dikkat etmelisiniz. Biblolar, tablolar ve resimleri görüş alanınızdan uzak yerlere koymalı böylelikle dikkat dağınıklığını engellemiş olursunuz. Salonunuz ve yemek odanızı bir arada kullanıyorsanız iki ayrı birim şeklinde odanızı dekore etmelisiniz.

dekorasyon önerisi
dekorasyon önerisi

Özellikle koltukların birbirine bakıyor olması daha samimi ve sıcak bir sohbet ortamı için uygun olabilir. Yemek yeme alanını koltukların arka bölümünde kalacak şekilde dekore ederseniz konuklarınız salonda otururken siz rahatlıkla sofra servisi yapabilirsiniz. Evinizi güzelleştirecek dekorasyon önerileri ile doğru bildiğiniz yanlışlardan kaçınabilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir