Facebook Canlı Yayın Özelliğin de Yenilik

Facebook sosyal paylaşım platformunun canlı yayın video özellikleri ile ilgili olarak yeni güncellemeler yayınlayacağı açıklandı. Facebook tarafından sunulacak olan bu güncellemeler ile canlı yayın videolara filtreleme geleceği ortaya çıktı. Aynı zamanda bu özellik ile canlı yayın videolarınız sadece kişilerin belirlediği arkadaşları tarafından izlenebilecek. Bu özellik sayesinde izlemesini arzu etmediğiniz kişiler videolarınızı izleyemeyecek.

canlı yayın
canlı yayın

Canlı Yayına Arkadaş Davet Edilebilecek mi?

Facebook tarafından geliştirilen canlı yayın uygulamasına arkadaşınızı da davet edebileceksiniz. Çoklu pencere özelliği sayesinde canlı yayında arkadaşlarınız ile paylaşım yapabilecek ve diğer kullanıcılara canlı yayın ile ilgili bildirim gönderebileceksiniz.

facebook canlı yayın
facebook canlı yayın

Facebook tarafından uygulamaya konulup yeni güncellemelerin ekleneceği canlı yayın özelliğinde diğer platformlarda olmayan bir özellikte bulunuyor. Facebook ortamında canlı yayın uygulamanız sona erdiğinde sizi takip eden kullanıcılar ya da arkadaşlarınız videolarınız ya da canlı yayınınız hakkında çeşitli ifadeler ya da emojinler ile tepkilerini verebilecekler. Bu sayede canlı yayınınız sona erdikten sonra bile kısa bir süre daha interaktif ortam akmaya devam edecek.

0 Replies to “Facebook Canlı Yayın Özelliğin de Yenilik”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir