Fox Yayın Akışını Öğrenmek İsteyenlere  

Bazı insanlar için televizyon her şeydir. Özelikle küçük kentlerde televizyon yegâne eğlence aracı olarak kabul edilebilir. Çünkü dışarıda yapabilecek çok şey yoktur. Televizyonlar üzerinde bilindiği üzere farklı kanallar, farklı programlar ile yayınlar yapmaktadır. Her kanalın kendine ait formatı vardır. Kimileri sadece belgesel, kimileri dizi ağırlıklı, kimileri film, kimileri ise müzik ağırlıklı yayın yapmaktadırlar.

fox
fox

Fox yayın akışı ise Ulusal kanallar içerisinde dizi, film, yarışma ve haber ağırlıklı olarak gerçekleşmektedir.

Karagül, Kiraz Mevsimi, Kelime Oyunu Kaçmasın Derseniz

Kanalın genel yayın akışına bakıldığında Fox yayın akışı, dizi, haber, yarışma olarak devam etmekte, bazı günler dizinin yerini film alabilmektedir. Bir başka kanalda milli maç olması gibi durumlarda ya da beklenmeyen bir yas durumu karşısında yayın akışı değişebilmekte ve bunu günlük gazetelerden takip etmek mümkün olmamaktadır.

fox tv
fox tv

Bu durumda yapılabilecek en iyi şey http://www.tvyayinakisi.com/fox adresine girip sevdiğiniz dizinin yayınlanıp, yayınlamayacağını öğrenmektir. Genellikle diziler konusunda iddialı olan kanalın fanatik izleyicileri asla Karagül, Kiraz Mevsimi gibi dizileri kaçırmak istememektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir