Geçmeyen Baş Dönmesi Migren Habercisi

Stres ve gerginlik unsurlarının iç içe olduğu bir hayat yaşıyoruz. Bazen durup nefes almak, hareket halinde olup bir zaman yaratmak, pek mümkün olmuyor. Bu tür zamanlarda, sağlığımız ciddi zafiyetlere neden olabilir. Dikkat etmekte fayda var. Halsizlik ve baş dönmesi gibi durumlar, sıkıntıların belirtileri olarak dikkat çekiyor.

migren
migren

Hafife Almayın

Özellikle baş dönmesi, migren habercisi olabilir. Genel itibariyle halsiz bünyelerde baş dönmesi vakaları daha sık gözlemlenir. Suyun yeteri kadar bünye ile buluşmaması, bu tür durumların baş göstermesine neden olur. Su içerek halsizlikten kurtulmak mümkün olabilir. Bunun sonrasında baş dönmesi gibi durumlardan da kurtulmak mümkün olur.

migren ağrısı
migren ağrısı

Baş dönmesini asla hafife almamalısınız. İleride sizlere çok büyük sıkıntılara neden olacak migren ağrılarının ilk ve ana nedeni baş dönmeleridir. Hafife almadan, gerekli özeni göstermelisiniz. Bu sizleri sağlıkla buluşturacak, daha rahat ve huzurlu bir hayat yaşamanızı sağlayacaktır. En küçük ağrıları bile ciddiye alın, kendinizin doktoru olun ve önlemleri derhal uygulamaya sokun. Yarın çok geç olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir