Gün İçinde Teknolojiden Ne Kadar Faydalanıyorsunuz?

Teknolojinin bu denli hayatımızın merkezine yerleşmiş olmasının yanında gün içinde ne kadar teknolojiden faydalandığımızı hesaplayabilmek pek mümkün değildir. Çünkü öyle bir durum söz konusu ki, sağımız solumuz önümüz arkamız teknoloji ile dolu.

teknolojiyi kullanmak
teknolojiyi kullanmak

Şöyle düşünün bir ofis ortamında çalışıyorsunuz ve sürekli masa başında olduğunuz bir işiniz var. Kullandığınız bilgisayardan tutun da, fotokopi çektiğiniz makineye, faks cihazlarına, tabletlere kadar her türlü elektronik alet aynı zamanda teknolojik birer cihazdır.

Ofiste ya da Evde Her An Teknolojiden Faydalanıyoruz

Teknolojiden sadece iş ortamlarında faydalanılmıyor elbette ev hanımları da fazlaca bu nimetten faydalanıyor. Örneğin son yıllarda üretilen ve piyasaya sunulan elektronik mutfak aletleri aynı zamanda son derece üstün teknolojilerle donatılıyor.

pc kullanmak
pc kullanmak

Bunlar dışında yine üst düzey donanımlara sahip lcd ve hd görüntü kalitesine sahip televizyonlar ya da her an yanımızda olan akıllı cep telefonlarımız. Neredeyse herkesin kişisel bir asistanı sayılabilecek donanımda olan bu telefonlar sayesinde bulunduğunuz herhangi bir noktadan bir tıkla istediğiniz işlemi gerçekleştirebilme lüksüne sahipsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir