Güneşin Kızları’nda İşler Karışıyor

Süreç Film’in yapımını üstlendiği dizi, Kanal D ekranlarında her Perşembe izleyenleriyle buluşuyor. Başrollerini, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş ve Burcu Özberk’in paylaştığı dizi gününde en çok izlenen dizi oldu. Aynı zamanda sosyal medyada da bir süre hakkında en çok yorum yapılan konu oldu.

Güneşin Kızları Dizi
Güneşin Kızları Dizi

Güneş’in Endişe Sardı

Güneşin Kızları dizisinde son bölümde işler karıştı. Savaş’ın hastaneden kaçırılmasıyla küplere binen Haluk büyük bir hata yapar. Ali’ye gösterdiği sert tepki, Güneş’in bir şeyleri tekrar düşünmesine sebep oldu. Bu süre zarfında Savaş’ta bozuk psikolojinin de etkisiyle intihar etmeye kalktı. Bu engellense de şüphesi Ahmet ve Rana’yı korkuttuğu için Savaş’ın kafası dağılsın diye gençleri yazlık eve gönderir. Fakat yazlık eve Didem ve Tuğçe’nin gelmesi ortalığın karışmasına neden olur.

Haluk ile olan evliliğinde çıkmaza düşen Güneş, İzmir’e geri döner. Selin’i beklenmedik bir anda öpen Ali, Selin’in şişe çevirmece oyunundaki intikamıyla adeta dağılır. İkili arasında seyirci aşk beklerken birden bire büyük bir nefret oluşur. Son bölümün üstünden günler geçmesine rağmen yankıları halen sürüyor. Bu da seyircilerin yeni bölümü merakla beklediğine işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir