HTC U ultranın Genel Özellikleri

Dünya üzerinde metal telefonların modasını başlatan şirketin yeni trendi cam tasarımlı telefonlar. Cam kaplaması özel bir madde ile donatılmış olup sıvı cam etkisi yaratıyor. Metal ve camın buluşmasının güzel bir konsepti olan telefonlar şimdiden dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Cam kaplamasının yanı sıra cihaz üzerinde 2 inçlik ikinci bir ekran mevcut.

htc
htc

 

HTC U ultranın Yeni Özellikleri

Büyük ekranlı telefon sevenler için ideal olan HTC U ultranın ekranı oldukça büyük. Karşılaştırma yapılacak olursa LG V20 ile Apple iphone 7 plus’dan büyük bir ekrana sahip. Ara yüzüne HTC sense compation sistemi eklenerek sizlere unutmamanız gereken şeyleri hatırlatan bir özelliğe sahip.

HTC U Ultra
HTC U Ultra

 

Net bir ses kalitesi ile farkını ortaya koyuyor. Yeni HTC U sonic kulaklıklarında özellikle kulağınızın fiziksel şeklini analiz eden ve sesin otomatik olarak siz uyacak tında ayar yapmasını sağlayan sistem mevcut. Böylece sese duyarlı olan kişiler rahatsız olmayacak. Dengeli bir ses kalitesini elde edene kadar elinizle düğmeye basmanız yeterli.

HTC U ultra 4 tane yüksek hassasiyet içeren mikrofon ille donatıldı. Konsere gittiğiniz zaman yüksek sesleri rahatça kaydedebilirsiniz. Kulaklık jakı yerine USB- C bağlantısı olan kulaklıklar veya kablosuz bluetooth sese yer veren yeni özellik telefona eklendi. Yüksek kaliteli fotoğraf çekimi sunar. Geniş sensör, 16 MP kamerası ile grup selfie resimlerini daha geniş çerçevede çekebileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir