İçimizden Bir Hikaye “Kırgın Çiçekler”

Atv ekranlarında 29 Haziran Pazartesi gününden itibaren yayınlanmaya başlayan; NTC Medya yapımcılığında Serkan Birinci yönetmeliğinde hazırlanıp yayınlanan Kırgın Çiçekler, yayınlandığı günden itibaren izleyiciyi kendisine bağlamayı başaran öyküsüyle her Pazartesi ekranlara gelmeye devam ediyor.

Samimi Bir Öykü “Kırgın Çiçekler”

Hikaye aileleri tarafından Çocuk Esirgeme Kurumuna terk edilen Eylül, Songül, Kader ve Meral’in yaşam mücadelesi ile başlayıp daha sonra zengin bir ailenin kızı olan Cemre’nin aralarına katılmasıyla devam ediyor. Eylül 16 yaşında üvey babasının tacizine maruz kalan bir genç kızdır. Annesine durumu anlattığında cevap olarak yetimhaneye yerleştirilen Eylül üvey babasının tacizlerinde orda da kurtulamamıştır. Songül ise bir Karadeniz çocuğudur. Annesiz büyüğen Songül’ün zor hayatı daha sonra babasının adam öldürmekten dolayı hapse girmesiyle yetimhane de devam eder.

Kader ise, daha minicik bir bebekken bir fırında un çuvallarının üstüne terk edilmiştir. Meral ise gayrimeşru olduğu için yuvasından atılır. Aralarına en son katılan Cemre ise oldukça acı bir hikayeyler yetimhaneye gelmiştir. İflas eden abası gözlerinin önünde annesini vurarak intihar eden Cemre alay ettiği o hayatın tam göbeğine düşmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir