Infrared Isıtıcı Nedir?

Infrared ısıtıcı modelleri, kızılötesi ışın mantığı ile çalışan ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır. Mini ısıtıcı, ayaklı ısıtıcı, duvara monte edilebilen ısıtıcı ve endüstriyel tip ile ev tipi olarak farklı şekillerde infrared ısıtıcılar üretilebilmektedir. Normal ısıtıcılara göre daha avantajlı bir kullanım imkanı sunan infrared ısıtıcılar aynı zamanda güvenilir kullanımı ile de ön plana çıkmaktadır. Enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz bu ısıtıcıların güç ayarlama özellikleri de bulunmaktadır.

Ayaklı modeller üretilirken ayarlanabilir bacak sistemi de ürünlere entegre edilmektedir. Bu sayede istenilen noktaların daha iyi bir şekilde ısıtılabilmesi mümkün olmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanılan ayaklı infrared ısıtıcı modelleri içerisinde gövde kısmında delik olan modeller de bulunmaktadır. Isıyı mekanlara hızlıca yayan bu ürünler üstten gözenekli olması sebebiyle geniş bir alana ısıyı yayabilmektedir.

infrared-isitici

Infrared Isıtıcılar Güvenilir mi?

Portatif yapıya sahip olan infrared ısıtıcıları istediğiniz noktaya kolay bir şekilde taşıyabilir ve monte edebilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilen ve sizlere sunulan bu ürünlere sahip olmak isterseniz Ser Rezistans markasını da tercih edebilirsiniz.

  1. sınıf kalitedeki malzemeler ile ürünlerini tasarlayan Ser Rezistans, çevre dostu ve uzun yıllar boyunca kullanılabilecek infrared ısıtıcı modelleri tasarlamaktadır. Havayı kullanmadan ve kurutmadan mekanı ısıtabilen infrared ısıtıcı modellerine ihtiyaç duyuyorsanız Ser Rezistans’ın resmi sitesi olan https://www.serrezistans.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir