İnstagram Web Sürümü Yenilendi

Sosyal medyanın fotoğraf paylaşım durağı olan İnstagram, web sürümünü güncelleyerek takipçilerinin karşısına çıktı. Akıllı telefon uygulamalarında yer alan sosyal fotoğraf paylaşım sitesi, web üzerinde bazı sekmelerini paylaşmaya karar verdi. Sadece telefon üzerinden olan uygulamalar, artık web üzerinden de gerçekleşebilecek.

instagram
instagram

İnstagram Sınırlarını Kaldırdı

Hala hazırda fotoğraf yükleme noktasının telefonlarda olduğu İnstagram, beğeni ve keşfet seçeneklerini PC üzerinden erişime açtı. Bu bir noktadan sonra, arkasının geleceğine işaret gibi yorumlansa da, kurumun bu aşamadan bir tık ileriye gitmeyeceği biliniyor. Gitmesi esasen, kalitenin de düşmesine yol açacaktır. Önümüzde facebook örneği var, ilk yıllarda ki kalite ile şimdiki kalitesi arasında dağlar var.

instagram web
instagram web

Sosyal medyanın gün geçtikçe giderek yaygınlaştığı günümüzde, instagram ın bu hamlesi dengeleri değiştireceğe benziyor. Akıllı telefon uygulamasından transfer edilen bazı sekmelerin PC üzerinden aktif hale getirilmesi, etki alanını artıracağı gibi, zamanla hesap sayılarının da artmasına neden olacak. Daha farklı yeniliklerin de çıkması, bu dakikadan itibaren kuvvetle muhtemel, dolayısıyla bekleyip görelim.

One Reply to “İnstagram Web Sürümü Yenilendi”

  1. İnstagram web sürümündeki sınırlamalar kaldırılmalı tıpkı mobil uygulamadaki yapılan herşey yapılmalı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir