iPad Pro Tablet Özellikleri

Teknolojide sınır tanımayan Apple markasının en büyük ekranlı tablet modeli olan iPad Pro, bu markanın ürünlerini hayranlıkla takip eden kullanıcılarının yeni gözdesi. 12.9 inç ebadındaki dev ekranıyla göz dolduran iPad Pro tabletlerin inceliği ise sadece 6.9 mm.

ipad
ipad

Apple markasının şimdiye dek ürettiği en büyük tablet olma özelliğini taşıyan iPad Pro, A9X işlemci ile çalıştığı için son teknolojili oyunları hiç sıkıntı yaşamadan oynayabiliyorsunuz. Ayrıca 3D4 Medical uygulaması da doktorlara özel olarak tasarlanmış. Apple Pencil yardımıyla 3D kesitleri ortaya çıkarmak son derece kolay.

Dörtlü hoparlöre sahip olan iPad Pro, diğer tabletlerle kıyaslandığında kesinlikle öncü bir model. Geniş ekranlı olması dolayısı ile batarya ömrü 10 saat olan bu ürün, 8 MP iSight kameraya, Touch ID parmak izi koruma teknolojisine ve 4G/LTE internet hızına sahip.

ipad pro
ipad pro

iPad Pro Fiyatı Nedir?

32 GB, 128 GB (WiFi) ve 128 GB (WiFi+LTE) modelleri bulunan iPad Pro’nun en ucuz modeli 799 dolar,  en yüksek modeli ise 1079 dolar olarak belirlenmiş. Ayrıca iPad Pro’lar için geliştirilen Pencil 99 dolar, Akıllı Klavye ise 169 dolarla satışa sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir