Jean Tulum Modası

Şıklığından ve rahatlığından ödün veremeyen bayanlar yeni sezonda karşılarında tamda istedikleri gibi bir moda akımı bulacak. 2015 sokak modasının en çok tercih edilen parçalarından biri haline gelecek olan jean tulum modelleri vitrinlerdeki yerini almaya başladı bile. Kombinleme kolaylığı ve feminen modelleri ile bayanları etkilemeyi başaran jean tulumlar seksiliği de ön plana çıkaracak.

jean tulum
jean tulum

Dilediğiniz Aksesuar ile Kombinleyin

Jean tulumların bayanlar tarafından çok sevilmesinin bir diğer nedeni de istenilen aksesuar ile kolaylıkla uyum sağlamasıdır. Tulumunuzu ister babet, ister spor ayakkabı isterseniz de şık bir sandalet ile kombinleyebilirsiniz. Tercihinizi ayakkabılarınızın görünmesinden yana kullandığınızda bunun için daha kısa tulum modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat ayakkabılarınızın tamamen kapanmasını dilediğinizde ise daha uzun olan tulum modellerini kullanabilirsiniz.

kot tulum
kot tulum

Jean tulumların yanı sıra daha farklı tulum modelleri de giymek isteseniz geometrik tasarımlara sahip olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Klasik bir tulum modeli giyerek özel bir geceye katılabilirsiniz. Sırt dekolteli, v yaka ve straples formların size mükemmel bir şekilde uyum sağlayacağından ve güzelliğinizi taçlandıracağından emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir