Kahve Tercihiniz Karakterinizi Gösteriyor

Ülkemizde yıllardan beridir eksilmeyen ve aksine daha da artan bir kahve kültürü vardır. İnsanlar kahve içmeyi çok sever ve düzenli olarak hemen hemen her gün içerler. Türk kahvesi olarak hayatımıza giren kahve zaman geçtikçe onlarca farklı çeşitle gönüllerimizi fethetti. Hal böyle olunca da bazı fikirler ortaya atılmaya başlandı.

kahve
kahve

Ne O Fikirler?

Günümüzde her gün farklı iddialar ortaya atılırken bir iddiada kahveyle alakalı geldi. İddiaya göre insanın içtiği kahve onun karakterini yansıtıyor. Ne kadar doğru olduğu tartışmaya açık bir konu olan bu iddia birçok insanın da şimdiden dikkatini çekmeyi başardı. Kahvelere göre belirlenen özelliklere birde biz göz atalım.

kahve içmek
kahve içmek

İşte Kahvelere Göre Karakteriniz

Son zamanlarda oldukça fazla tüketilen Espresso seven biriyseniz eğer zor bir kişi olduğunuzu söyleyebiliriz. Zor seven ve oldukça zor beğenen birisiniz. Eğer Americano ise tercihiniz siz tam bir işkoliksiniz. Rüyanızda bile yarın yapacağınız toplantıyı görüyorsunuz. Hot Chocolate ise kahveniz siz örnek bireysiniz. Bulunduğunuz her ortamda 1.seçiliyor, örnek gösteriliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir