Kalın Kaşlar İçin 4 İpucu

Kaş, bayanlarda oldukça önem teşkil eden bir bölgedir. Her türlü bakım gerektiği gibi kaş bakımı da gereken bakım türlerinden biridir. Bayanlar zamanı geldiğinde kaşlarını aldırarak düzeltirler. Eğer sizde kaşlarınızı aldırma zamanının geldiğini düşünüyorsanız, oturun yerinize ve bu yazıyı okuyun. Bu yazın trendlerinden biri kalın kaşlardır.

kalın kaş
kalın kaş

Kaşlarınızı Diriltin

Kaşlarınızı aldırmaktan vazgeçin ve modaya uyum sağlayın. Bu modaya uyum sağlamanın ilk yolu, kaşları canlandırmaktan geçiyor. İncelmiş ve bitik bir hale geçmiş kaşlarınızı vazelin yardımıyla uyandırın. Olumlu etkiler almak için bu işlemi her gün temiz ve bitmiş bir vazelin maskarasının fırçasıyla yapabilirsiniz.

kaş
kaş

Bu konuda yürüyeceğiniz 2.yol hint yağı uygulamasıdır. Hint yağı, kıl köklerinde inanılmaz etkiye sahiptir. Sizde bu etkiden yararlanmak isterseniz her gün hint yağını kaşlarınıza sürün ve masaj yapın. Yarım saat kaşlarınızda kaldıktan sonra yıkayın. Üçüncü olarak aloe vera suyunu kullanın.

kaşlar
kaşlar

Güzelliğin ana malzemelerinden olan bu su, kaşlarınızın gürleşmesini sağlayacak. Son olarak da soğandan yararlanın. Soğan ezmesini pamuk yardımıyla kaşlarınıza sürün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir