Kanal D’nin Yeni Dizisi Hayat Şarkısı

Kanal D ekranlarında Hayat Şarkısı fırtınası esiyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Deniz Hamzaoğlu ve Aydan Taş gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizisi yayınlandığı ilk bölümü ile milyonlarca izleyiciyi ekranları başına kilitlemeyi başardı.

hayat şarkısı
hayat şarkısı

Dizide yer alan Hülya adlı karakterin Kerim’e olan büyük aşkının anlatılması izleyenleri şimdiden heyecanlandırmaya başladı bile. Bu sezonun büyük ses getirmesi beklenen dizisi Hayat Şarkısı dizisinde arzu ettikleri hayalleri ve sahip oldukları arasında gidip gelen kahramanların aşkları da konu alınacak.

Hayat Şarkısı Dizisinin Konusu Nedir?

Kavuşmalar, vedalar ve intikam ateşlerinin yanacağı Hayat Şarkısı dizisinin Kanal D ekranlarında en az 2 sezon boyunca devam etmesi de bekleniyor.

kanal d
kanal d

Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Bayram’ın küçük oğlu olan Kerim’in Almanya’da mezun olmak üzereyken aklına takılan soruları ile savaşmasını izledik. Tatil için İstanbul’a gelen Kerim, babasının çocukluk arkadaşı olan Salih’e verdiği sözü tutabilmesi için Salih’in büyük kızı Melek ile evleneceğini sürpriz bir şekilde öğrenir ve planları alt üst olmaya başlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir