Karadayı Neden Bu Kadar Çok İzleniyor?

Dönem dizisi denildiğinde ilk akla gelenlerden biri o ve 3 sezondur izleyicisini ekrana kilitleyen bu dizinin çok zor bir araya gelebilecek bir oyuncu kadrosu da var. Hem yıllarını tiyatroya vermiş usta isimlerin olduğu hem de genç yeteneklere de şans verildiği bu dizi bir dönem dizisi olmasının yanı sıra, tam da olayların geçtiği yılları yansıtan dekorlar üzerinde çekiliyor ve görsel anlamda da seyircisine bu doyumu yaşatıyor.

Karadayı Dizisinin Büyüsü Nereden Geliyor?

Başrol oyuncularına birçok ödül de getiren bu proje 3 sezondur pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor ancak yakın bir tarihte dizinin yapımcıları tarafından yapılan açıklamalar dizinin fanlarını biraz üzdü. Çünkü “Karadayı” dizisi bu sezon final yaparak ekranlara veda edecek.

Feride ve Mahir’in aşkı tesadüflerle başlayan ve devamında birçok farklı entrika ve olaylar çerçevesinde devam eden büyük bir aşk. Daha da ilginci hâkim olan Feride ile dizinin ilerleyen bölümlerinde kabadayı olan Mahir’in bu sıra dışı aşk hikayesi her hafta yeni bir sır perdesi ile izleyicisini ekrana bağlıyor. Samimi, sıcak ve aşkın yanı sıra aile bağlarının da önemini vurgulayan bu dizi ekranların iz bırakan yapımlarından biri olmaya aday.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir