Karbonat Cilt Lekeleri için Birebir!

Görsel estetiğimizi bozması ile ünlü cilt lekeleri: Genetik faktörler, güneşin UV ışınları, kötü ve sağlıksız beslenme, kötü kozmetik ürünleri, sivilce, akne izleri gibi birçok nedene bağlı olarak cildimizde belirir, uzun süre de ciltten ayrılmaz. Cilt lekelerini kısa zamanda yok etmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

cilt
cilt

Cilt Lekelerinde Etkili Karbonat Maskesi

Cilt lekeleri için birçok maske tarifi bulabilirsiniz ama “Bizim ki başka!” Doğal mineralli karbonat cilt üzerindeki ölü hücreleri ve lekeleri çözücü bir etkiye sahip. Ciltteki koyu lekeleri açar, bu lekeleri aşındırarak yeniler. Cildin pürüzsüz ve parlak görünümü kazanması için, hiç bir kozmetik ürününün yapamayacağı etkiyi kısa zamanda gösterir.

cilt bakımı
cilt bakımı

Karbonatı maske haline getirmek için işte formülümüz: 1/2 yemek kaşığı karbonat ve 1 yemek kaşığı kadar su

Son derece basit ve kolay hazırlanabilen karbonat ve su karışımını macun kıvamına gelinceye kadar karıştırın ve elde ettiğiniz karışımı cilt lekelerinizin üzerine sürün. Yaklaşık 3 dakika cildinizde bekletip, bol su ile durulayın. Haftada 1-2 kez uygulayarak cilt lekelerinize veda edebilirsiniz.

One Reply to “Karbonat Cilt Lekeleri için Birebir!”

  1. Denedim. Gerçekten çok iyi. Bunu daha önce neden görmedim diye üzülüyorum. Onca sene cildimde lekelerle yaşadım. Neyse ki şimdi azaldı 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir