Kareli Gömlek Modası

Sezonun en farklı trensi olan yeni tarz kareli gömlek, siyah ve beyazın da büyüsünü getiriyor. Renkli karelileri rahatlıkla bulabilirsiniz. Büyük ve küçük kareliler bu sene revaçta. Tarz sahibi olanlar için iyi bir fırsat. Spor giyimi sevenlerin özellikle tercih edeceği bu tarz gömleklerle çok şık duracaksınız.

bayanlar için kareli gömlek
bayanlar için kareli gömlek

Siyah ve Bayzın Büyüsü Kareli Gömleklerde

Jean pantolonlar tamamlayıcısı olsa da skinny jean ve boyfriend pantolanlarla uyumu bir harika.Bu sezon sokak modasında sıklıkla göreceksiniz. Mini kot etek ve altına ince topuklu bir ayakkabı ile kareli gömleğin güzelliği sizleri de etkileyecek. Hasır ya da küçük el çantalarıyla kombinleyebilirsiniz.

kareli gömlek
kareli gömlek

Kilonuzun durumuna göre büyük ya da küçük kareleri tercih edebilirsiniz. Dökümlü olanları ise çok modern bir görünüm sağlıyor. Rahat ve şık olduğu kadar sizleri tarz sahibi de edecek.

gömlek modelleri
gömlek modelleri

Mavi ve beyazın uyumu da gömleklere yansımış. Uzun kollu olarak hazırlanan bu tarz gömleklerin, kol kısımlarını geniş olarak kıvırırsanız, farklı bir hava yaratırsınız. V yaka görünüm vermeniz için özellikle iki düğmesini açmanız gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir