Kertenkele Yine Çok Eğlendirecek!

ATV ekranlarında başarılı bir 34 bölüm geçiren Kertenkele 2. sezonunda bomba gibi yeni bölümleriyle seyirciyi yine ekrana kilitlemeyi planlıyor. Yapım Atölyesi prodüksiyonu olan  yerli komedi macera türündeki dizinin senaryo yazarlığınıı Hakan Kandal, Savaş Korkmaz, yönetmenliğini ise Murat Onbul üstleniyor. İranlı yönetmen Kemal Tebrizi’nin aynı adlı sinema filminden uyarlanan Kertenkele nadir rastlanan başarılı komedi -dram örneği.

kertenkele oyuncu
kertenkele oyuncu

Kertenkele Dizisinin Oyuncu Kadrosu Süper!

Timur Acar (nam-ı diğer Kertenkele), Sinan Çalışkanoğlu (Levent), Yıldırım Memişoğlu (Deli Kenan), Cem Emüler (Ferruh),Birsen Dürülü (Neşide),   Erdinç Gülener (Komiser Ünal), üstat Şemsi İnkaya (Ekrem Bey) oyunculuk performansları ile kendilerine hayran bıraktırıyor. Eğlenceli, saf, sıcak hikayesi ve akıcı senaryosu ile son dönemlerin en iyi güldürü dizisi namını fazlasıyla hak ediyor.

Yeni Yayın Tarihi

Aksiyon ve şaşırtıcı tesadüflerin hiç bitmediği dizi Kertenkele profesyonel bir hırsızın bir köyde sahte imam olarak kendini gizlemeye çalışmasıyla başlayan komik ve macera dolu hikayesini anlatıyor. Sezon finalinde Kertenkele,nişanlısı olan Zehra ve Zehra’nın kız kardeşi Betül’ü korumaya çalışırken büyük bir patlama olmuş ve kaza geçirmişti. En yakın arkadaşı Şevket’in de şahit olduğu kaza sonrası gelişen olaylar 25 Ekim Cumartesi akşamı saat 20:00’da başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir