Kiralık Aşk Dizisi

Star Tv ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Kiralık Aşk yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi topladı. Cuma günleri ekrana gelen dizi büyük yankı şimdiden getirdi. Ömer ve Defne’nin aşkının işlendiği dizi özellikle Neriman ve Kürşat’ın oyunları ile sevimli hale geliyor. Ömer için yengesi gelin arayışındadır. Defneyi bir bakıma kiralık gelin olarak tuttuğu için Defne hakkında her şeye karar verir.

Kiralık Aşk Dizisinden Olaylar

Ömer ve Selim iş ortağı olup zamanla Defne için rekabete girerler. Bilmeden ikisi aynı kıza aşık olduklarının farkında değildir. Defne ise Neriman Hanım’dan aldığı ücreti vermen ve kafasının rahat olmasını sağlamak peşinde.

Defne ve ilginç olaylar diziyi komedi dizi haline getirir. Defne ailesiyle yaşayan bir kızdır. Birden lüks ve gösterişli hayatın içinde kendini bulur. Ömer Bey’e başta aşık değildir. İşler ilerler ve ona aşık oldukça bu yaptığı oyun karşısında ezilmeye başlar. Tek isteği biran önce parayı bulup borcunu Neriman Hanım’ a vermek. Defne’nin işten ayrılması ise olayları daha çok karıştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir