Kırmızı Ruj İçin 6 Altın Kural

Her zaman kadınların kafasını karıştıran durumlardan biri de ruj sürme tekniğidir. Genel olarak birbirinden farklı yöntemlerle beraber her ruj için belli zamanlar ayrılmalı ve hoş bir şekilde sürülmelidir. Rujlar arasında en çok kırmızı ruj, her kadını güzel yapabilecek güçteyken bazı kadınlarda komik durur. En çok sorulan kırmızı ruj nasıl sürülür sorusu için 6 altın kural olarak cevap aşağıda saklı duruyor.

Doğru Kırmızı Tonunu Bulmak Gerek

Doğru ton
Doğru ton

Hem ten hem de göz renginize uygun koşullarda parlak, koyu, mavi ya da portakal altı tonlarda kırmızı tonunu ayarlayarak hoş bir ruj bulabilirsiniz. En iyi şekilde siz de doğru ruj sürmeyi başarabilirsiniz.

Dudaklar Kırmızıysa Gözler Nötr Olmalı

Kırmızı Dudaklar ve Nötr Gözler
Kırmızı Dudaklar ve Nötr Gözler

 Dudaklarınızı kırmızı ile ön plana çıkardıktan sonra, gözlerinizi fazla ön plana çıkartmamalısınız. Bu konuda da kesinlikle dikkatli olmanızda fayda vardır. Eğer aşırıya kaçarsanız, komik görünebilirsiniz.

Klasik, Küçük Bir Siyah Elbise

Siyah Elbise
Siyah Elbise

Hem küçük hem klasik hem de siyah bir elbise, her zaman kırmızı ruj ile özdeşleşmiş olan uyum içinde ki bir elbise modelidir. Bu elbise ile harika gecelere girebilirsiniz.

Gözler İçin Siyah Eyeliner

Siyah Eyeliner
Siyah Eyeliner

Gözleri nötr yapmanız gerekiyor. Kırmızı ruj nasıl sürülür konusu için gerçekten dikkat etmeniz gereken durumdur. Far ve gölgelendirme sürmemelisiniz. Ancak siyah eyeliner, gerçekten hoş duracağından emin olabilirsiniz.

Her Zaman Yanınızda Olsun

Makyaj Çantası
Makyaj Çantası

Kırmızı rujun silinmesi durumunda gözükme durumu komiktir. Bunlardan uzaklaşmalısınız. Siz en iyisi tazelemek istediğinizde yanınızda bulundurmaya özen gösterin.

Güveniniz Tam Olsun!

Her zaman kendinize olan güveniniz olsun. Bu sayede çekinmeden gönül rahatlığıyla kırmızı rujunuzu sürerek ortamda bulunabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir